Scores

Dit is het spannendste deel, de uiteindelijke scores! Gedurende het seizoen staat hier de ranking lijst van de deelnemers met de hoogste percentages. Hoe meer we richting het WK gaan, hoe meer we een idee gaan krijgen wie er naar Berlijn gaan.

Top 10 selectie scores
Volwassenen
Volw.

Pos. Combinatie Proef Score
1. Anne-Lene Holm
/

Seifur frá Oddhóli
PP1 101.17%
2. Yoni Blom
/

Bjartur frá Aquadraat
T2 98.79%
3. Tom Buijtelaar
/

Hausti van ´t Groote Veld
F1 98.53%
4. Marion Duintjer
/

Kjölur frá Varmalæk
F1 97.05%
5. Jaap Groven
/

Djákni frá Flagbjarnarholti
F1 96.76%
6. Bas Cornielje
/

Víðir frá Smáhúsum
F1 95.58%
7. Mieke van Herwijnen
/

Örk frá Hjarðartúni
T2 94.77%
8. Irma Schortinghuis
/

Heljar frá Strandhólum
F1 94.70%
9. Arja Schuurmans
/

Lugh von der Osterhöll
T2 93.70%
10. Marianne Timmerman Alberts
/

Prinsessa van ´t Slingerbos
V1 92.28%

Top 10 selectie scores Jeugd

Pos. Combinatie Proef Score
1.  Esmee Versteeg
/

Listi frá Malou
T2 107.39%
2.  Lisa Leereveld
/

Djorn frá Nýttland
T2 106.65%
3.  Christa Rike
/

Vaðall frá Fensalir
T1 106.41%
4.  Kirsten Valkenier
/

Litli-Dagur fra Teland
F1 105.58%
5.  Manon de Munck
/

Liður fra Slippen
F1 98.98%
6.  Dylan Humble
/

Aur frá Grafarkoti
T1 94.73%


Alle scores Volwassen

Pos. Combinatie Proef
Beste score
Scores
2e score
3e score
4e score
1.  Anne-Lene Holm
/

Seifur frá Oddhóli
PP1 103.51%

98.70%
95.45%
94.80%
98.70%
95.45%
94.80%
2.  Yoni Blom
/

Bjartur frá Aquadraat
T2 100.54%

96.92%

96.92%
3.  Tom Buijtelaar
/

Hausti van ´t Groote Veld
F1 98.67%

98.23%
90.87%
98.23%
90.87%
4.  Marion Duintjer
/

Kjölur frá Varmalæk
F1 98.67%

95.29%
84.98%
95.29%
84.98%
5.  Jaap Groven
/

Djákni frá Flagbjarnarholti
F1 97.20%

96.17%
88.37%
-
96.17%
88.37%
-
6.  Bas Cornielje
/

Víðir frá Smáhúsum
F1 96.76%

94.26%
91.31%
90.87%
94.26%
91.31%
90.87%
7.  Anne-Lene Holm
/

Seifur frá Oddhóli
F1 96.17%

93.23%
-
-
93.23%
-
-
8.  Anne-Lene Holm
/

Náttar fra Slippen
T2 95.58%

86.73%
-
86.73%
-
9.  Cora Wijmans
/

Remba frá Skógi
PP1 95.45%

84.01%
75.29%
-
84.01%
75.29%
-
10.  Mieke van Herwijnen
/

Örk frá Hjarðartúni
T2 95.17%

94.24%
91.55%
-
94.24%
91.55%
-
11.  Irma Schortinghuis
/

Heljar frá Strandhólum
F1 94.70%

94.70%
91.31%
-
94.70%
91.31%
-
12.  Emma van der Veer
/

Jónatan frá Breiðablik
F1 94.26%

88.37%
86.45%
73.20%
88.37%
86.45%
73.20%
13.  Arja Schuurmans
/

Lugh von der Osterhöll
T2 93.83%

93.43%
91.55%
91.15%
93.43%
91.55%
91.15%
14.  Petra van der Linden
/

Foss vom Forstwald
F1 93.81%

-
-
-
-
-
-
15.  Marianne Timmerman Alberts
/

Prinsessa van ´t Slingerbos
V1 93.79%

90.62%
89.24%
86.48%
90.62%
89.24%
86.48%
16.  Anne-Lene Holm
/

Náttar fra Slippen
V1 92.83%

91.03%
-
91.03%
-
17.  Silke Kosse
/

Barón frá Waldthorst
F1 92.78%

-
-
-
-
-
-
18.  Sigurður Marinusson
/

Skuggi frá Hávarðarkoti
P2 92.27%

88.60%
-
88.60%
-
19.  Petra van der Linden
/

Foss vom Forstwald
T2 92.09%

92.09%
91.55%
79.49%
92.09%
91.55%
79.49%
20.  Marit Scheen
/

Týr vom Schloßberg
T2 92.09%

85.79%
74.66%
73.32%
85.79%
74.66%
73.32%
21.  Franka Struik
/

Hörður
PP1 92.07%

88.30%
-
-
88.30%
-
-
22.  Marion Duintjer
/

Tappi frá Lálendi
V1 92.00%

91.03%
89.24%
85.10%
91.03%
89.24%
85.10%
23.  Arja Schuurmans
/

Falur frá Skarði
V1 92.00%

85.93%
-
-
85.93%
-
-
24.  Mieke van Herwijnen
/

Ómar frá Vestri-Leirárgörðum
F1 91.75%

91.31%
88.81%
-
91.31%
88.81%
-
25.  Nienke Schaafsma
/

Nátt frá Hefill
PP1 91.55%

81.27%
-
-
81.27%
-
-
26.  Rena Holthaus Bosma
/

Seifur frá Hrauni
F1 91.31%

86.45%
-
-
86.45%
-
-
27.  Lisa Vermaas
/

Eygló van ´t Hanenland
T2 91.15%

88.87%
85.79%
-
88.87%
85.79%
-
28.  Emma van der Veer
/

Jónatan frá Breiðablik
T2 91.15%

87.53%
87.13%
86.19%
87.53%
87.13%
86.19%
29.  Mark Timmerman
/

Koljóna von Bombeck
V1 91.03%

88.69%
88.69%
84.14%
88.69%
88.69%
84.14%
30.  Marjolein Strikkers
/

Spjót frá Fitjum
P2 90.91%

70.83%
-
70.83%
-
31.  Leonie van Eijken
/

Snerpa
F1 90.87%

90.87%
85.42%
-
90.87%
85.42%
-
32.  Wilma van Duuren
/

Árvakur frá Vorsabæ II
T2 90.75%

89.41%
88.47%
-
89.41%
88.47%
-
33.  Anne-Lene Holm
/

Seifur frá Oddhóli
T2 90.75%

-
-
-
-
-
-
34.  Mike van Engelen
/

Zelda frá Sörlatungu
P2 90.64%

88.20%
-
-
88.20%
-
-
35.  Erik Spee
/

Spúgý frá Liberté
V1 90.62%

88.69%
85.93%
84.55%
88.69%
85.93%
84.55%
36.  Arja Schuurmans
/

Falur frá Skarði
T2 90.21%

-
-
-
-
-
-
37.  Monique Cox
/

Latfara frá Malou
T1 89.76%

86.35%
81.29%
-
86.35%
81.29%
-
38.  Odette Nijssen
/

Hjarrandi frá Aldenghoor
V1 89.24%

87.86%
87.31%
-
87.86%
87.31%
-
39.  Emma van der Veer
/

Hríma frá Akureyri
V1 89.24%

85.52%
80.97%
-
85.52%
80.97%
-
40.  Sigurður Marinusson
/

Hellen frá Bessastöðum
P2 89.15%

87.11%
-
87.11%
-
41.  Anne-Lene Holm
/

Náttar fra Slippen
C4 89.07%

84.06%
-
84.06%
-
42.  Anita Humble Westerhuis
/

Ogny frá Hofi
T2 88.47%

88.07%
87.53%
86.19%
88.07%
87.53%
86.19%
43.  Herman van Wissen
/

Gjósta frá Skarði
PP1 88.30%

83.49%
-
83.49%
-
44.  Irma Schortinghuis
/

Heljar frá Strandhólum
PP1 88.30%

-
-
-
-
-
-
45.  Marit Scheen
/

Týr vom Schloßberg
V1 88.28%

86.48%
85.93%
84.14%
86.48%
85.93%
84.14%
46.  Ingrid Ranzijn
/

Snerpa frá Naustum III
P2 87.92%

85.75%
80.05%
-
85.75%
80.05%
-
47.  Cora Wijmans
/

Remba frá Skógi
P2 87.92%

82.36%
71.64%
-
82.36%
71.64%
-
48.  Marianne Timmerman Alberts
/

Prinsessa van ´t Slingerbos
C4 87.66%

85.73%
80.85%
-
85.73%
80.85%
-
49.  Pim van der Sloot
/

Mynt frá Fléttuvöllum
T1 87.61%

83.82%
-
83.82%
-
50.  Mieke van Herwijnen
/

Ómar frá Vestri-Leirárgörðum
T2 87.53%

86.19%
-
-
86.19%
-
-
51.  Chris Blom
/

Fylkir frá Sólssandaldastaðir
T2 87.53%

-
-
-
-
-
-
52.  Yvonne Groven
/

Dimmi frá Flagbjarnarholti
V1 87.31%

86.48%
84.14%
80.97%
86.48%
84.14%
80.97%
53.  Chris Blom
/

Fylkir frá Sólssandaldastaðir
V1 86.90%

-
-
-
-
-
-
54.  Monique Cox
/

Latfara frá Malou
V1 86.48%

-
-
-
-
-
-
55.  Marion Duintjer
/

Tappi frá Lálendi
C4 86.38%

81.49%
78.66%
-
81.49%
78.66%
-
56.  Marianne Timmerman Alberts
/

Prinsessa van ´t Slingerbos
T1 86.35%

85.59%
79.65%
-
85.59%
79.65%
-
57.  Erik Spee
/

Hljómur frá Hestasýn
P2 86.16%

-
-
-
-
58.  Annefloor Bouman
/

Gjúga frá Lálendi
V1 85.93%

-
-
-
-
59.  Anne-Jet White
/

Silfri frá Hákoti
T2 85.79%

84.05%
83.51%
84.05%
83.51%
60.  Franka Struik
/

Húni vom Barghof
T2 85.79%

-

-
61.  Marion Duintjer
/

Tappi frá Lálendi
T1 85.59%

78.38%
76.74%
-
78.38%
76.74%
-
62.  Marit Scheen
/

Týr vom Schloßberg
C4 85.35%

81.49%
75.19%
75.06%
81.49%
75.19%
75.06%
63.  Leonie van Eijken
/

Snerpa
C5 85.33%

79.49%
-
-
79.49%
-
-
64.  Arja Schuurmans
/

Falur frá Skarði
T1 85.08%

-
-
-
-
-
-
65.  Noortje Gregoire
/

Birta frá Hofi I
F1 84.98%

-
-
-
-
66.  Tom Buijtelaar
/

Hausti van ´t Groote Veld
T1 84.70%

82.17%
-
82.17%
-
67.  Odette Nijssen
/

Hjarrandi frá Aldenghoor
C4 84.19%

82.78%
82.52%
-
82.78%
82.52%
-
68.  Monique Cox
/

Latfara frá Malou
C4 84.19%

-
-
-
-
-
-
69.  Charlotte White
/

Elja vom Waldhof
P2 84.12%

-

-
70.  Odette Nijssen
/

Hjarrandi frá Aldenghoor
T1 83.82%

82.17%
82.17%
-
82.17%
82.17%
-
71.  Vera van Praag Sigaar
/

Fitja-Hljómur frá Oddhóli
V1 83.72%

80.00%
-
80.00%
-
72.  Suzanna Sillem
/

Snotra från Håkansgården
P2 83.72%

81.00%
-
81.00%
-
73.  Sigurður Marinusson
/

Hellen frá Bessastöðum
P1 83.51%

80.82%
-
80.82%
-
74.  Anne-Jet White
/

Dóra frá Laugabóli
P2 83.45%

-
-
-
-
75.  Mark Timmerman
/

Koljóna von Bombeck
C4 83.42%

83.16%
78.41%
-
83.16%
78.41%
-
76.  Emma van der Veer
/

Hríma frá Akureyri
C4 83.42%

79.95%
78.41%
-
79.95%
78.41%
-
77.  Arja Schuurmans
/

Falur frá Skarði
C4 83.29%

-
-
-
-
-
-
78.  Yvonne Groven
/

Árni Geir frá Feti
F1 82.92%

-
-
-
-
-
-
79.  Chris Blom
/

Fylkir frá Sólssandaldastaðir
C4 82.52%

-
-
-
-
-
-
80.  Mark Timmerman
/

Koljóna von Bombeck
T1 82.17%

80.53%
77.12%
-
80.53%
77.12%
-
81.  Emma van der Veer
/

Hríma frá Akureyri
T1 82.17%

80.03%
78.76%
78.38%
80.03%
78.76%
78.38%
82.  Ingrid Ranzijn
/

Snerpa frá Naustum III
P1 82.11%

79.42%
74.85%
-
79.42%
74.85%
-
83.  Marjolein Strikkers
/

Spjót frá Fitjum
P1 82.11%

76.02%
-
76.02%
-
84.  Mike van Engelen
/

Zelda frá Sörlatungu
P1 81.64%

78.95%
-
-
78.95%
-
-
85.  Jaap Groven
/

Djákni frá Flagbjarnarholti
T1 80.53%

-
-
-
-
-
-
86.  Yvonne Groven
/

Dimmi frá Flagbjarnarholti
C4 80.08%

78.41%
76.74%
-
78.41%
76.74%
-
87.  Mike van Engelen
/

Ernir frá Malou
T1 79.65%

-
-
-
-
-
-
88.  Marion Duintjer
/

Kjölur frá Varmalæk
C5 79.34%

-
-
-
-
89.  Cora Wijmans
/

Remba frá Skógi
P1 78.95%

71.70%
64.80%
-
71.70%
64.80%
-
90.  Erik Spee
/

Hljómur frá Hestasýn
PP1 78.67%

-
-
-
-
91.  Bo Cavens
/

Unnar frá Blönduósi
F1 78.50%

78.50%
78.06%
-
78.50%
78.06%
-
92.  Franka Struik
/

Hörður
P2 77.75%

75.31%
-
-
75.31%
-
-
93.  Rena Holthaus Bosma
/

Seifur frá Hrauni
PP1 77.50%

68.92%
-
-
68.92%
-
-
94.  Yvonne Groven
/

Dimmi frá Flagbjarnarholti
T1 77.50%

76.74%
74.97%
-
76.74%
74.97%
-
95.  Vera van Praag Sigaar
/

Fitja-Hljómur frá Oddhóli
C4 77.38%

75.84%
-
75.84%
-
96.  Marion Duintjer
/

Kjölur frá Varmalæk
T2 76.41%

-
-
-
-
97.  Sigurður Marinusson
/

Skuggi frá Hávarðarkoti
P1 76.37%

-
-
-
-
98.  Vera van Praag Sigaar
/

Fitja-Hljómur frá Oddhóli
T1 75.85%

75.47%
-
75.47%
-
99.  Leonie van Eijken
/

Snerpa
P1 75.32%

63.86%
-
-
63.86%
-
-
100.  Leonie van Eijken
/

Snerpa
PP1 74.77%

56.44%
38.49%
-
56.44%
38.49%
-
101.  Suzanna Sillem
/

Snotra från Håkansgården
P1 74.27%

71.58%
-
71.58%
-
102.  Anne-Jet White
/

Dóra frá Laugabóli
P1 72.75%

-
-
-
-
103.  Herman van Wissen
/

Gjósta frá Skarði
P1 72.51%

-
-
-
-
104.  Leonie van Eijken
/

Snerpa
T1 72.44%

69.53%
-
-
69.53%
-
-
105.  Menthe van Vierssen
/

Kali frá Malborgh
P2 71.91%

-
-
-
-
-
-
106.  Leonie van Eijken
/

Snerpa
P2 68.79%

-
-
-
-
-
-
107.  Marion Duintjer
/

Kjölur frá Varmalæk
PP1 68.27%

67.23%
-
67.23%
-
108.  Annette van Vollenhoven
/

Herdís van ´t Slingerbos
P2 50.61%

-
-
-
-
-
-
109.  Annette van Vollenhoven
/

Herdís van ´t Slingerbos
PP1 46.55%

-
-
-
-
-
-
110.  Petra van der Linden
/

Foss vom Forstwald
PP1 39.01%

-
-
-
-
-
-
111.  Bo Cavens
/

Unnar frá Blönduósi
P2 33.51%

20.62%
-
-
20.62%
-
-

Alle scores Jeugd

Pos. Combinatie Proef
Beste score
Scores
2e score
3e score
4e score
1.  Esmee Versteeg
/

Listi frá Malou
T2 109.31%

105.32%
104.87%
-
105.32%
104.87%
-
2.  Lisa Leereveld
/

Djorn frá Nýttland
T2 108.86%

104.43%
98.97%
-
104.43%
98.97%
-
3.  Christa Rike
/

Ási frá Hvanneyri
F1 108.80%

99.32%
96.45%
-
99.32%
96.45%
-
4.  Kirsten Valkenier
/

Litli-Dagur fra Teland
F1 108.29%

102.71%
88.49%
80.03%
102.71%
88.49%
80.03%
5.  Christa Rike
/

Vaðall frá Fensalir
T1 107.83%

104.99%
101.57%
96.44%
104.99%
101.57%
96.44%
6.  Ásdís Brynja Jónsdóttir
/

Konungur frá Hofi
F1 106.09%

-
-
-
-
7.  Manon de Munck
/

Liður fra Slippen
F1 102.71%

95.26%
94.25%
93.06%
95.26%
94.25%
93.06%
8.  Christa Rike
/

Vaðall frá Fensalir
C4 102.18%

-
-
-
-
-
-
9.  Christa Rike
/

Vaðall frá Fensalir
V1 99.41%

-
-
-
-
-
-
10.  Christa Rike
/

Ási frá Hvanneyri
T2 97.49%

96.45%
94.98%
91.14%
96.45%
94.98%
91.14%
11.  Dylan Humble
/

Aur frá Grafarkoti
T2 97.49%

87.59%
-
-
87.59%
-
-
12.  Manon de Munck
/

Liður fra Slippen
C5 96.68%

94.53%
-
-
94.53%
-
-
13.  Dylan Humble
/

Aur frá Grafarkoti
T1 95.87%

93.59%
-
-
93.59%
-
-
14.  Beau van der Pas
/

Quieber vom Wiesenhof
V1 91.99%

-
-
-
-
-
-
15.  Manon de Munck
/

Liður fra Slippen
T1 90.17%

89.74%
88.75%
85.47%
89.74%
88.75%
85.47%
16.  Kirsten Valkenier
/

Litli-Dagur fra Teland
T1 88.75%

87.32%
85.47%
81.62%
87.32%
85.47%
81.62%
17.  Christa Rike
/

Ási frá Hvanneyri
C5 87.56%

73.96%
-
-
73.96%
-
-
18.  Manon de Munck
/

Liður fra Slippen
PP1 85.78%

83.17%
-
-
83.17%
-
-
19.  Christa Rike
/

Ási frá Hvanneyri
PP1 47.06%

17.81%
-
-
17.81%
-
-