Resultaten

In dit overzicht staan alle resultaten van de selectieruiters. Zo kunt u ze op de voet volgen op weg naar het WK.

T1 Volwassenen

Pos. Combinatie
Resultaat
Result.
Score
Wedstrijd
1.  Monique Cox
/

Latfara frá Malou
7.10 89.76%
31-05/02-06 Wedstrijden Wortel, Wortel
2.  Pim van der Sloot
/

Mynt frá Fléttuvöllum
6.93 87.61%
07-06/09-06 IJRN Internationaal 2019 - IJsland Rijders Noord, Exloo
3.  Monique Cox
/

Latfara frá Malou
6.83 86.35%
20-04/21-04 Wedstrijden Wortel (Easter competition), Wortel
3.  Marianne Timmerman Alberts
/

Prinsessa van ´t Slingerbos
6.83 86.35%
31-05/02-06 Wedstrijden Wortel, Wortel
5.  Marianne Timmerman Alberts
/

Prinsessa van ´t Slingerbos
6.77 85.59%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
5.  Marion Duintjer
/

Tappi frá Lálendi
6.77 85.59%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
7.  Arja Schuurmans
/

Falur frá Skarði
6.73 85.08%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
8.  Tom Buijtelaar
/

Hausti van ´t Groote Veld
6.70 84.70%
31-05/02-06 Wedstrijden Wortel, Wortel
9.  Odette Nijssen
/

Hjarrandi frá Aldenghoor
6.63 83.82%
06-07/07-07 BK IJslandse Paarden - De Schelderuiters, Bornem
9.  Pim van der Sloot
/

Mynt frá Fléttuvöllum
6.63 83.82%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
11.  Emma van der Veer
/

Hríma frá Akureyri
6.50 82.17%
22-04 Van 't Enclavehof, Wortel
11.  Mark Timmerman
/

Koljóna von Bombeck
6.50 82.17%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
11.  Odette Nijssen
/

Hjarrandi frá Aldenghoor
6.50 82.17%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
11.  Odette Nijssen
/

Hjarrandi frá Aldenghoor
6.50 82.17%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
11.  Tom Buijtelaar
/

Hausti van ´t Groote Veld
6.50 82.17%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
16.  Monique Cox
/

Latfara frá Malou
6.43 81.29%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
17.  Jaap Groven
/

Djákni frá Flagbjarnarholti
6.37 80.53%
31-05/02-06 Wedstrijden Wortel, Wortel
17.  Mark Timmerman
/

Koljóna von Bombeck
6.37 80.53%
31-05/02-06 Wedstrijden Wortel, Wortel
19.  Emma van der Veer
/

Hríma frá Akureyri
6.33 80.03%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
20.  Mike van Engelen
/

Ernir frá Malou
6.30 79.65%
31-05/02-06 Wedstrijden Wortel, Wortel
20.  Marianne Timmerman Alberts
/

Prinsessa van ´t Slingerbos
6.30 79.65%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
22.  Emma van der Veer
/

Hríma frá Akureyri
6.23 78.76%
31-05/02-06 Wedstrijden Wortel, Wortel
23.  Marion Duintjer
/

Tappi frá Lálendi
6.20 78.38%
22-04 Van 't Enclavehof, Wortel
23.  Emma van der Veer
/

Hríma frá Akureyri
6.20 78.38%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
25.  Yvonne Groven
/

Dimmi frá Flagbjarnarholti
6.13 77.50%
22-04 Van 't Enclavehof, Wortel
26.  Mark Timmerman
/

Koljóna von Bombeck
6.10 77.12%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
27.  Yvonne Groven
/

Dimmi frá Flagbjarnarholti
6.07 76.74%
07-06/09-06 IJRN Internationaal 2019 - IJsland Rijders Noord, Exloo
27.  Marion Duintjer
/

Tappi frá Lálendi
6.07 76.74%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
29.  Vera van Praag Sigaar
/

Fitja-Hljómur frá Oddhóli
6.00 75.85%
07-06/09-06 IJRN Internationaal 2019 - IJsland Rijders Noord, Exloo
30.  Vera van Praag Sigaar
/

Fitja-Hljómur frá Oddhóli
5.97 75.47%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
31.  Yvonne Groven
/

Dimmi frá Flagbjarnarholti
5.93 74.97%
31-05/02-06 Wedstrijden Wortel, Wortel
32.  Leonie van Eijken
/

Snerpa
5.73 72.44%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
33.  Leonie van Eijken
/

Snerpa
5.50 69.53%
07-06/09-06 IJRN Internationaal 2019 - IJsland Rijders Noord, Exloo

T1 Jeugd

Pos. Combinatie
Resultaat
Result.
Score
Wedstrijd
1.  Christa Rike
/

Vaðall frá Fensalir
7.57 107.83%
20-04/21-04 Wedstrijden Wortel (Easter competition), Wortel
2.  Christa Rike
/

Vaðall frá Fensalir
7.37 104.99%
22-04 Van 't Enclavehof, Wortel
3.  Christa Rike
/

Vaðall frá Fensalir
7.13 101.57%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
4.  Christa Rike
/

Vaðall frá Fensalir
6.77 96.44%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
5.  Dylan Humble
/

Aur frá Grafarkoti
6.73 95.87%
22-04 Van 't Enclavehof, Wortel
6.  Dylan Humble
/

Aur frá Grafarkoti
6.57 93.59%
20-04/21-04 Wedstrijden Wortel (Easter competition), Wortel
7.  Manon de Munck
/

Liður fra Slippen
6.33 90.17%
07-06/09-06 IJRN Internationaal 2019 - IJsland Rijders Noord, Exloo
8.  Manon de Munck
/

Liður fra Slippen
6.30 89.74%
22-04 Van 't Enclavehof, Wortel
9.  Manon de Munck
/

Liður fra Slippen
6.23 88.75%
20-06/23-06 IPOL-Power-Tage 2019 (WR) - IPOL e.V., Belm-Powe
9.  Kirsten Valkenier
/

Litli-Dagur fra Teland
6.23 88.75%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
11.  Kirsten Valkenier
/

Litli-Dagur fra Teland
6.13 87.32%
07-06/09-06 IJRN Internationaal 2019 - IJsland Rijders Noord, Exloo
12.  Kirsten Valkenier
/

Litli-Dagur fra Teland
6.00 85.47%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
12.  Manon de Munck
/

Liður fra Slippen
6.00 85.47%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
14.  Kirsten Valkenier
/

Litli-Dagur fra Teland
5.73 81.62%
22-04 Van 't Enclavehof, Wortel


T2 Volwassenen

Pos. Combinatie
Resultaat
Result.
Score
Wedstrijd
1.  Yoni Blom
/

Bjartur frá Aquadraat
7.50 100.54%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
2.  Yoni Blom
/

Bjartur frá Aquadraat
7.23 96.92%
16-05/19-05 OSI Lingen 2019 (WR) - IPRV Lingen-Emsland, Lingen
3.  Anne-Lene Holm
/

Náttar fra Slippen
7.13 95.58%
20-06/23-06 IPOL-Power-Tage 2019 (WR) - IPOL e.V., Belm-Powe
4.  Mieke van Herwijnen
/

Örk frá Hjarðartúni
7.10 95.17%
20-04/21-04 Wedstrijden Wortel (Easter competition), Wortel
5.  Mieke van Herwijnen
/

Örk frá Hjarðartúni
7.03 94.24%
22-04 Van 't Enclavehof, Wortel
6.  Arja Schuurmans
/

Lugh von der Osterhöll
7.00 93.83%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
7.  Arja Schuurmans
/

Lugh von der Osterhöll
6.97 93.43%
07-06/09-06 IJRN Internationaal 2019 - IJsland Rijders Noord, Exloo
8.  Petra van der Linden
/

Foss vom Forstwald
6.87 92.09%
20-04/21-04 Wedstrijden Wortel (Easter competition), Wortel
8.  Marit Scheen
/

Týr vom Schloßberg
6.87 92.09%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
8.  Petra van der Linden
/

Foss vom Forstwald
6.87 92.09%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
11.  Arja Schuurmans
/

Lugh von der Osterhöll
6.83 91.55%
22-04 Van 't Enclavehof, Wortel
11.  Petra van der Linden
/

Foss vom Forstwald
6.83 91.55%
22-04 Van 't Enclavehof, Wortel
11.  Mieke van Herwijnen
/

Örk frá Hjarðartúni
6.83 91.55%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
14.  Lisa Vermaas
/

Eygló van ´t Hanenland
6.80 91.15%
20-04/21-04 Wedstrijden Wortel (Easter competition), Wortel
14.  Arja Schuurmans
/

Lugh von der Osterhöll
6.80 91.15%
16-05/19-05 OSI Lingen 2019 (WR) - IPRV Lingen-Emsland, Lingen
14.  Emma van der Veer
/

Jónatan frá Breiðablik
6.80 91.15%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
17.  Anne-Lene Holm
/

Seifur frá Oddhóli
6.77 90.75%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
17.  Wilma van Duuren
/

Árvakur frá Vorsabæ II
6.77 90.75%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
19.  Arja Schuurmans
/

Falur frá Skarði
6.73 90.21%
07-06/09-06 IJRN Internationaal 2019 - IJsland Rijders Noord, Exloo
20.  Wilma van Duuren
/

Árvakur frá Vorsabæ II
6.67 89.41%
31-05/02-06 Wedstrijden Wortel, Wortel
21.  Lisa Vermaas
/

Eygló van ´t Hanenland
6.63 88.87%
22-04 Van 't Enclavehof, Wortel
22.  Anita Humble Westerhuis
/

Ogny frá Hofi
6.60 88.47%
20-04/21-04 Wedstrijden Wortel (Easter competition), Wortel
22.  Wilma van Duuren
/

Árvakur frá Vorsabæ II
6.60 88.47%
20-04/21-04 Wedstrijden Wortel (Easter competition), Wortel
24.  Anita Humble Westerhuis
/

Ogny frá Hofi
6.57 88.07%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
25.  Mieke van Herwijnen
/

Ómar frá Vestri-Leirárgörðum
6.53 87.53%
20-04/21-04 Wedstrijden Wortel (Easter competition), Wortel
25.  Anita Humble Westerhuis
/

Ogny frá Hofi
6.53 87.53%
22-04 Van 't Enclavehof, Wortel
25.  Emma van der Veer
/

Jónatan frá Breiðablik
6.53 87.53%
31-05/02-06 Wedstrijden Wortel, Wortel
25.  Chris Blom
/

Fylkir frá Sólssandaldastaðir
6.53 87.53%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
29.  Emma van der Veer
/

Jónatan frá Breiðablik
6.50 87.13%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
30.  Anne-Lene Holm
/

Náttar fra Slippen
6.47 86.73%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
31.  Emma van der Veer
/

Jónatan frá Breiðablik
6.43 86.19%
22-04 Van 't Enclavehof, Wortel
31.  Anita Humble Westerhuis
/

Ogny frá Hofi
6.43 86.19%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
31.  Mieke van Herwijnen
/

Ómar frá Vestri-Leirárgörðum
6.43 86.19%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
34.  Franka Struik
/

Húni vom Barghof
6.40 85.79%
07-06/09-06 IJRN Internationaal 2019 - IJsland Rijders Noord, Exloo
34.  Anne-Jet White
/

Silfri frá Hákoti
6.40 85.79%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
34.  Lisa Vermaas
/

Eygló van ´t Hanenland
6.40 85.79%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
34.  Marit Scheen
/

Týr vom Schloßberg
6.40 85.79%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
38.  Anne-Jet White
/

Silfri frá Hákoti
6.27 84.05%
07-06/09-06 IJRN Internationaal 2019 - IJsland Rijders Noord, Exloo
39.  Anne-Jet White
/

Silfri frá Hákoti
6.23 83.51%
22-04 Van 't Enclavehof, Wortel
40.  Petra van der Linden
/

Foss vom Forstwald
5.93 79.49%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
41.  Marion Duintjer
/

Kjölur frá Varmalæk
5.70 76.41%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
42.  Marit Scheen
/

Týr vom Schloßberg
5.57 74.66%
20-06/23-06 IPOL-Power-Tage 2019 (WR) - IPOL e.V., Belm-Powe
43.  Marit Scheen
/

Týr vom Schloßberg
5.47 73.32%
22-04 Van 't Enclavehof, Wortel

T2 Jeugd

Pos. Combinatie
Resultaat
Result.
Score
Wedstrijd
1.  Esmee Versteeg
/

Listi frá Malou
7.40 109.31%
22-04 Van 't Enclavehof, Wortel
2.  Lisa Leereveld
/

Djorn frá Nýttland
7.37 108.86%
07-06/09-06 IJRN Internationaal 2019 - IJsland Rijders Noord, Exloo
3.  Esmee Versteeg
/

Listi frá Malou
7.13 105.32%
20-04/21-04 Wedstrijden Wortel (Easter competition), Wortel
4.  Esmee Versteeg
/

Listi frá Malou
7.10 104.87%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
5.  Lisa Leereveld
/

Djorn frá Nýttland
7.07 104.43%
31-05/02-06 Wedstrijden Wortel, Wortel
6.  Lisa Leereveld
/

Djorn frá Nýttland
6.70 98.97%
16-05/19-05 OSI Lingen 2019 (WR) - IPRV Lingen-Emsland, Lingen
7.  Christa Rike
/

Ási frá Hvanneyri
6.60 97.49%
20-04/21-04 Wedstrijden Wortel (Easter competition), Wortel
7.  Dylan Humble
/

Aur frá Grafarkoti
6.60 97.49%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
9.  Christa Rike
/

Ási frá Hvanneyri
6.53 96.45%
22-04 Van 't Enclavehof, Wortel
10.  Christa Rike
/

Ási frá Hvanneyri
6.43 94.98%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
11.  Christa Rike
/

Ási frá Hvanneyri
6.17 91.14%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
12.  Dylan Humble
/

Aur frá Grafarkoti
5.93 87.59%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo


V1 Volwassenen

Pos. Combinatie
Resultaat
Result.
Score
Wedstrijd
1.  Marianne Timmerman Alberts
/

Prinsessa van ´t Slingerbos
6.80 93.79%
31-05/02-06 Wedstrijden Wortel, Wortel
2.  Anne-Lene Holm
/

Náttar fra Slippen
6.73 92.83%
20-06/23-06 IPOL-Power-Tage 2019 (WR) - IPOL e.V., Belm-Powe
3.  Arja Schuurmans
/

Falur frá Skarði
6.67 92.00%
22-04 Van 't Enclavehof, Wortel
3.  Marion Duintjer
/

Tappi frá Lálendi
6.67 92.00%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
5.  Mark Timmerman
/

Koljóna von Bombeck
6.60 91.03%
31-05/02-06 Wedstrijden Wortel, Wortel
5.  Marion Duintjer
/

Tappi frá Lálendi
6.60 91.03%
06-06/10-06 Kronshof Special 2019 (WR) - Kronshof GbR, Dahlenburg OT Ellringen
5.  Anne-Lene Holm
/

Náttar fra Slippen
6.60 91.03%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
8.  Erik Spee
/

Spúgý frá Liberté
6.57 90.62%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
8.  Marianne Timmerman Alberts
/

Prinsessa van ´t Slingerbos
6.57 90.62%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
10.  Emma van der Veer
/

Hríma frá Akureyri
6.47 89.24%
22-04 Van 't Enclavehof, Wortel
10.  Marion Duintjer
/

Tappi frá Lálendi
6.47 89.24%
22-04 Van 't Enclavehof, Wortel
10.  Marianne Timmerman Alberts
/

Prinsessa van ´t Slingerbos
6.47 89.24%
16-05/19-05 OSI Lingen 2019 (WR) - IPRV Lingen-Emsland, Lingen
10.  Odette Nijssen
/

Hjarrandi frá Aldenghoor
6.47 89.24%
06-07/07-07 BK IJslandse Paarden - De Schelderuiters, Bornem
14.  Mark Timmerman
/

Koljóna von Bombeck
6.43 88.69%
16-05/19-05 OSI Lingen 2019 (WR) - IPRV Lingen-Emsland, Lingen
14.  Mark Timmerman
/

Koljóna von Bombeck
6.43 88.69%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
14.  Erik Spee
/

Spúgý frá Liberté
6.43 88.69%
06-07/07-07 BK IJslandse Paarden - De Schelderuiters, Bornem
17.  Marit Scheen
/

Týr vom Schloßberg
6.40 88.28%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
18.  Odette Nijssen
/

Hjarrandi frá Aldenghoor
6.37 87.86%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
19.  Yvonne Groven
/

Dimmi frá Flagbjarnarholti
6.33 87.31%
22-04 Van 't Enclavehof, Wortel
19.  Odette Nijssen
/

Hjarrandi frá Aldenghoor
6.33 87.31%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
21.  Chris Blom
/

Fylkir frá Sólssandaldastaðir
6.30 86.90%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
22.  Monique Cox
/

Latfara frá Malou
6.27 86.48%
20-04/21-04 Wedstrijden Wortel (Easter competition), Wortel
22.  Yvonne Groven
/

Dimmi frá Flagbjarnarholti
6.27 86.48%
31-05/02-06 Wedstrijden Wortel, Wortel
22.  Marianne Timmerman Alberts
/

Prinsessa van ´t Slingerbos
6.27 86.48%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
22.  Marit Scheen
/

Týr vom Schloßberg
6.27 86.48%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
26.  Marit Scheen
/

Týr vom Schloßberg
6.23 85.93%
22-04 Van 't Enclavehof, Wortel
26.  Erik Spee
/

Spúgý frá Liberté
6.23 85.93%
31-05/02-06 Wedstrijden Wortel, Wortel
26.  Annefloor Bouman
/

Gjúga frá Lálendi
6.23 85.93%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
26.  Arja Schuurmans
/

Falur frá Skarði
6.23 85.93%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
30.  Emma van der Veer
/

Hríma frá Akureyri
6.20 85.52%
31-05/02-06 Wedstrijden Wortel, Wortel
31.  Marion Duintjer
/

Tappi frá Lálendi
6.17 85.10%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
32.  Erik Spee
/

Spúgý frá Liberté
6.13 84.55%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
33.  Marit Scheen
/

Týr vom Schloßberg
6.10 84.14%
20-06/23-06 IPOL-Power-Tage 2019 (WR) - IPOL e.V., Belm-Powe
33.  Mark Timmerman
/

Koljóna von Bombeck
6.10 84.14%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
33.  Yvonne Groven
/

Dimmi frá Flagbjarnarholti
6.10 84.14%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
36.  Vera van Praag Sigaar
/

Fitja-Hljómur frá Oddhóli
6.07 83.72%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
37.  Yvonne Groven
/

Dimmi frá Flagbjarnarholti
5.87 80.97%
07-06/09-06 IJRN Internationaal 2019 - IJsland Rijders Noord, Exloo
37.  Emma van der Veer
/

Hríma frá Akureyri
5.87 80.97%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
39.  Vera van Praag Sigaar
/

Fitja-Hljómur frá Oddhóli
5.80 80.00%
07-06/09-06 IJRN Internationaal 2019 - IJsland Rijders Noord, Exloo

V1 Jeugd

Pos. Combinatie
Resultaat
Result.
Score
Wedstrijd
1.  Christa Rike
/

Vaðall frá Fensalir
6.70 99.41%
22-04 Van 't Enclavehof, Wortel
2.  Beau van der Pas
/

Quieber vom Wiesenhof
6.20 91.99%
22-04 Van 't Enclavehof, Wortel


F1 Volwassenen

Pos. Combinatie
Resultaat
Result.
Score
Wedstrijd
1.  Tom Buijtelaar
/

Hausti van ´t Groote Veld
6.70 98.67%
16-05/19-05 OSI Lingen 2019 (WR) - IPRV Lingen-Emsland, Lingen
1.  Marion Duintjer
/

Kjölur frá Varmalæk
6.70 98.67%
06-06/10-06 Kronshof Special 2019 (WR) - Kronshof GbR, Dahlenburg OT Ellringen
3.  Tom Buijtelaar
/

Hausti van ´t Groote Veld
6.67 98.23%
31-05/02-06 Wedstrijden Wortel, Wortel
4.  Jaap Groven
/

Djákni frá Flagbjarnarholti
6.60 97.20%
22-04 Van 't Enclavehof, Wortel
5.  Bas Cornielje
/

Víðir frá Smáhúsum
6.57 96.76%
22-04 Van 't Enclavehof, Wortel
6.  Anne-Lene Holm
/

Seifur frá Oddhóli
6.53 96.17%
16-05/19-05 OSI Lingen 2019 (WR) - IPRV Lingen-Emsland, Lingen
6.  Jaap Groven
/

Djákni frá Flagbjarnarholti
6.53 96.17%
31-05/02-06 Wedstrijden Wortel, Wortel
8.  Marion Duintjer
/

Kjölur frá Varmalæk
6.47 95.29%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
9.  Irma Schortinghuis
/

Heljar frá Strandhólum
6.43 94.70%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
9.  Irma Schortinghuis
/

Heljar frá Strandhólum
6.43 94.70%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
11.  Bas Cornielje
/

Víðir frá Smáhúsum
6.40 94.26%
16-05/19-05 OSI Lingen 2019 (WR) - IPRV Lingen-Emsland, Lingen
11.  Emma van der Veer
/

Jónatan frá Breiðablik
6.40 94.26%
31-05/02-06 Wedstrijden Wortel, Wortel
13.  Petra van der Linden
/

Foss vom Forstwald
6.37 93.81%
22-04 Van 't Enclavehof, Wortel
14.  Anne-Lene Holm
/

Seifur frá Oddhóli
6.33 93.23%
22-04 Van 't Enclavehof, Wortel
15.  Silke Kosse
/

Barón frá Waldthorst
6.30 92.78%
31-05/02-06 Wedstrijden Wortel, Wortel
16.  Mieke van Herwijnen
/

Ómar frá Vestri-Leirárgörðum
6.23 91.75%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
17.  Mieke van Herwijnen
/

Ómar frá Vestri-Leirárgörðum
6.20 91.31%
20-04/21-04 Wedstrijden Wortel (Easter competition), Wortel
17.  Rena Holthaus Bosma
/

Seifur frá Hrauni
6.20 91.31%
22-04 Van 't Enclavehof, Wortel
17.  Irma Schortinghuis
/

Heljar frá Strandhólum
6.20 91.31%
07-06/09-06 IJRN Internationaal 2019 - IJsland Rijders Noord, Exloo
17.  Bas Cornielje
/

Víðir frá Smáhúsum
6.20 91.31%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
21.  Bas Cornielje
/

Víðir frá Smáhúsum
6.17 90.87%
07-06/09-06 IJRN Internationaal 2019 - IJsland Rijders Noord, Exloo
21.  Leonie van Eijken
/

Snerpa
6.17 90.87%
07-06/09-06 IJRN Internationaal 2019 - IJsland Rijders Noord, Exloo
21.  Leonie van Eijken
/

Snerpa
6.17 90.87%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
21.  Tom Buijtelaar
/

Hausti van ´t Groote Veld
6.17 90.87%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
25.  Mieke van Herwijnen
/

Ómar frá Vestri-Leirárgörðum
6.03 88.81%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
26.  Emma van der Veer
/

Jónatan frá Breiðablik
6.00 88.37%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
26.  Jaap Groven
/

Djákni frá Flagbjarnarholti
6.00 88.37%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
28.  Rena Holthaus Bosma
/

Seifur frá Hrauni
5.87 86.45%
07-06/09-06 IJRN Internationaal 2019 - IJsland Rijders Noord, Exloo
28.  Emma van der Veer
/

Jónatan frá Breiðablik
5.87 86.45%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
30.  Leonie van Eijken
/

Snerpa
5.80 85.42%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
31.  Marion Duintjer
/

Kjölur frá Varmalæk
5.77 84.98%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
31.  Noortje Gregoire
/

Birta frá Hofi I
5.77 84.98%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
33.  Yvonne Groven
/

Árni Geir frá Feti
5.63 82.92%
07-06/09-06 IJRN Internationaal 2019 - IJsland Rijders Noord, Exloo
34.  Bo Cavens
/

Unnar frá Blönduósi
5.33 78.50%
31-05/02-06 Wedstrijden Wortel, Wortel
34.  Bo Cavens
/

Unnar frá Blönduósi
5.33 78.50%
07-06/09-06 IJRN Internationaal 2019 - IJsland Rijders Noord, Exloo
36.  Bo Cavens
/

Unnar frá Blönduósi
5.30 78.06%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
37.  Emma van der Veer
/

Jónatan frá Breiðablik
4.97 73.20%
22-04 Van 't Enclavehof, Wortel

F1 Jeugd

Pos. Combinatie
Resultaat
Result.
Score
Wedstrijd
1.  Christa Rike
/

Ási frá Hvanneyri
6.43 108.80%
22-04 Van 't Enclavehof, Wortel
2.  Kirsten Valkenier
/

Litli-Dagur fra Teland
6.40 108.29%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
3.  Ásdís Brynja Jónsdóttir
/

Konungur frá Hofi
6.27 106.09%
18-06/23-06 Reykjavíkurmeistaramót - Fákur, Reykjavík
4.  Kirsten Valkenier
/

Litli-Dagur fra Teland
6.07 102.71%
22-04 Van 't Enclavehof, Wortel
4.  Manon de Munck
/

Liður fra Slippen
6.07 102.71%
07-06/09-06 IJRN Internationaal 2019 - IJsland Rijders Noord, Exloo
6.  Christa Rike
/

Ási frá Hvanneyri
5.87 99.32%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
7.  Christa Rike
/

Ási frá Hvanneyri
5.70 96.45%
20-04/21-04 Wedstrijden Wortel (Easter competition), Wortel
8.  Manon de Munck
/

Liður fra Slippen
5.63 95.26%
20-06/23-06 IPOL-Power-Tage 2019 (WR) - IPOL e.V., Belm-Powe
9.  Manon de Munck
/

Liður fra Slippen
5.57 94.25%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
10.  Manon de Munck
/

Liður fra Slippen
5.50 93.06%
22-04 Van 't Enclavehof, Wortel
11.  Kirsten Valkenier
/

Litli-Dagur fra Teland
5.23 88.49%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
12.  Kirsten Valkenier
/

Litli-Dagur fra Teland
4.73 80.03%
07-06/09-06 IJRN Internationaal 2019 - IJsland Rijders Noord, Exloo


PP1 Volwassenen

Pos. Combinatie
Resultaat
Result.
Score
Wedstrijd
1.  Anne-Lene Holm
/

Seifur frá Oddhóli
7.96 103.51%
07-06/09-06 IJRN Internationaal 2019 - IJsland Rijders Noord, Exloo
2.  Anne-Lene Holm
/

Seifur frá Oddhóli
7.59 98.70%
16-05/19-05 OSI Lingen 2019 (WR) - IPRV Lingen-Emsland, Lingen
3.  Anne-Lene Holm
/

Seifur frá Oddhóli
7.34 95.45%
22-04 Van 't Enclavehof, Wortel
3.  Cora Wijmans
/

Remba frá Skógi
7.34 95.45%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
5.  Anne-Lene Holm
/

Seifur frá Oddhóli
7.29 94.80%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
6.  Franka Struik
/

Hörður
7.08 92.07%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
7.  Nienke Schaafsma
/

Nátt frá Hefill
7.04 91.55%
22-04 Van 't Enclavehof, Wortel
8.  Franka Struik
/

Hörður
6.79 88.30%
16-05/19-05 OSI Lingen 2019 (WR) - IPRV Lingen-Emsland, Lingen
8.  Herman van Wissen
/

Gjósta frá Skarði
6.79 88.30%
07-06/09-06 IJRN Internationaal 2019 - IJsland Rijders Noord, Exloo
8.  Irma Schortinghuis
/

Heljar frá Strandhólum
6.79 88.30%
07-06/09-06 IJRN Internationaal 2019 - IJsland Rijders Noord, Exloo
11.  Cora Wijmans
/

Remba frá Skógi
6.46 84.01%
16-05/19-05 OSI Lingen 2019 (WR) - IPRV Lingen-Emsland, Lingen
12.  Herman van Wissen
/

Gjósta frá Skarði
6.42 83.49%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
13.  Nienke Schaafsma
/

Nátt frá Hefill
6.25 81.27%
07-06/09-06 IJRN Internationaal 2019 - IJsland Rijders Noord, Exloo
14.  Erik Spee
/

Hljómur frá Hestasýn
6.05 78.67%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
15.  Rena Holthaus Bosma
/

Seifur frá Hrauni
5.96 77.50%
07-06/09-06 IJRN Internationaal 2019 - IJsland Rijders Noord, Exloo
16.  Cora Wijmans
/

Remba frá Skógi
5.79 75.29%
31-05/02-06 Wedstrijden Wortel, Wortel
17.  Leonie van Eijken
/

Snerpa
5.75 74.77%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
18.  Rena Holthaus Bosma
/

Seifur frá Hrauni
5.30 68.92%
22-04 Van 't Enclavehof, Wortel
19.  Marion Duintjer
/

Kjölur frá Varmalæk
5.25 68.27%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
20.  Marion Duintjer
/

Kjölur frá Varmalæk
5.17 67.23%
06-06/10-06 Kronshof Special 2019 (WR) - Kronshof GbR, Dahlenburg OT Ellringen
21.  Leonie van Eijken
/

Snerpa
4.34 56.44%
07-06/09-06 IJRN Internationaal 2019 - IJsland Rijders Noord, Exloo
22.  Annette van Vollenhoven
/

Herdís van ´t Slingerbos
3.58 46.55%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
23.  Petra van der Linden
/

Foss vom Forstwald
3.00 39.01%
20-04/21-04 Wedstrijden Wortel (Easter competition), Wortel
24.  Leonie van Eijken
/

Snerpa
2.96 38.49%
16-05/19-05 OSI Lingen 2019 (WR) - IPRV Lingen-Emsland, Lingen

PP1 Jeugd

Pos. Combinatie
Resultaat
Result.
Score
Wedstrijd
1.  Manon de Munck
/

Liður fra Slippen
5.25 85.78%
20-06/23-06 IPOL-Power-Tage 2019 (WR) - IPOL e.V., Belm-Powe
2.  Manon de Munck
/

Liður fra Slippen
5.09 83.17%
07-06/09-06 IJRN Internationaal 2019 - IJsland Rijders Noord, Exloo
3.  Christa Rike
/

Ási frá Hvanneyri
2.88 47.06%
22-04 Van 't Enclavehof, Wortel
4.  Christa Rike
/

Ási frá Hvanneyri
1.09 17.81%
20-04/21-04 Wedstrijden Wortel (Easter competition), Wortel


P1 Volwassenen

Pos. Combinatie Tijd
Resultaat
Result.
Score
Wedstrijd
1.  Sigurður Marinusson
/

Hellen frá Bessastöðum
23.57"
23.57"
7.14
83.51%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
2.  Ingrid Ranzijn
/

Snerpa frá Naustum III
23.73"
23.73"
7.02
82.11%
16-05/19-05 OSI Lingen 2019 (WR) - IPRV Lingen-Emsland, Lingen
2.  Marjolein Strikkers
/

Spjót frá Fitjum
23.73"
23.73"
7.02
82.11%
16-05/19-05 OSI Lingen 2019 (WR) - IPRV Lingen-Emsland, Lingen
4.  Mike van Engelen
/

Zelda frá Sörlatungu
23.78"
23.78"
6.98
81.64%
07-06/09-06 IJRN Internationaal 2019 - IJsland Rijders Noord, Exloo
5.  Sigurður Marinusson
/

Hellen frá Bessastöðum
23.86"
23.86"
6.91
80.82%
07-06/09-06 IJRN Internationaal 2019 - IJsland Rijders Noord, Exloo
6.  Ingrid Ranzijn
/

Snerpa frá Naustum III
24.01"
24.01"
6.79
79.42%
07-06/09-06 IJRN Internationaal 2019 - IJsland Rijders Noord, Exloo
7.  Mike van Engelen
/

Zelda frá Sörlatungu
24.06"
24.06"
6.75
78.95%
16-05/19-05 OSI Lingen 2019 (WR) - IPRV Lingen-Emsland, Lingen
7.  Cora Wijmans
/

Remba frá Skógi
24.06"
24.06"
6.75
78.95%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
9.  Sigurður Marinusson
/

Skuggi frá Hávarðarkoti
24.34"
24.34"
6.53
76.37%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
10.  Marjolein Strikkers
/

Spjót frá Fitjum
24.38"
24.38"
6.50
76.02%
30-05/02-06 Móarbær Hestakeppni 2019 (WR) - Gestüt Móarbær, Schönenberg-Kübelberg
11.  Leonie van Eijken
/

Snerpa
24.45"
24.45"
6.44
75.32%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
12.  Ingrid Ranzijn
/

Snerpa frá Naustum III
24.5"
24.5"
6.40
74.85%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
13.  Suzanna Sillem
/

Snotra från Håkansgården
24.56"
24.56"
6.35
74.27%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
14.  Anne-Jet White
/

Dóra frá Laugabóli
24.73"
24.73"
6.22
72.75%
07-06/09-06 IJRN Internationaal 2019 - IJsland Rijders Noord, Exloo
15.  Herman van Wissen
/

Gjósta frá Skarði
24.75"
24.75"
6.20
72.51%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
16.  Cora Wijmans
/

Remba frá Skógi
24.84"
24.84"
6.13
71.70%
16-05/19-05 OSI Lingen 2019 (WR) - IPRV Lingen-Emsland, Lingen
17.  Suzanna Sillem
/

Snotra från Håkansgården
24.85"
24.85"
6.12
71.58%
07-06/09-06 IJRN Internationaal 2019 - IJsland Rijders Noord, Exloo
18.  Cora Wijmans
/

Remba frá Skógi
25.58"
25.58"
5.54
64.80%
31-05/02-06 Wedstrijden Wortel, Wortel
19.  Leonie van Eijken
/

Snerpa
25.67"
25.67"
5.46
63.86%
16-05/19-05 OSI Lingen 2019 (WR) - IPRV Lingen-Emsland, Lingen


P2 Volwassenen

Pos. Combinatie Tijd
Resultaat
Result.
Score
Wedstrijd
1.  Sigurður Marinusson
/

Skuggi frá Hávarðarkoti
7.92"
7.92"
6.80
92.27%
30-05/02-06 Móarbær Hestakeppni 2019 (WR) - Gestüt Móarbær, Schönenberg-Kübelberg
2.  Marjolein Strikkers
/

Spjót frá Fitjum
7.98"
7.98"
6.70
90.91%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
3.  Mike van Engelen
/

Zelda frá Sörlatungu
7.99"
7.99"
6.68
90.64%
07-06/09-06 IJRN Internationaal 2019 - IJsland Rijders Noord, Exloo
4.  Sigurður Marinusson
/

Hellen frá Bessastöðum
8.06"
8.06"
6.57
89.15%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
5.  Sigurður Marinusson
/

Skuggi frá Hávarðarkoti
8.08"
8.08"
6.53
88.60%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
6.  Mike van Engelen
/

Zelda frá Sörlatungu
8.1"
8.1"
6.50
88.20%
16-05/19-05 OSI Lingen 2019 (WR) - IPRV Lingen-Emsland, Lingen
7.  Ingrid Ranzijn
/

Snerpa frá Naustum III
8.11"
8.11"
6.48
87.92%
07-06/09-06 IJRN Internationaal 2019 - IJsland Rijders Noord, Exloo
7.  Cora Wijmans
/

Remba frá Skógi
8.11"
8.11"
6.48
87.92%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
9.  Sigurður Marinusson
/

Hellen frá Bessastöðum
8.15"
8.15"
6.42
87.11%
07-06/09-06 IJRN Internationaal 2019 - IJsland Rijders Noord, Exloo
10.  Erik Spee
/

Hljómur frá Hestasýn
8.19"
8.19"
6.35
86.16%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
11.  Ingrid Ranzijn
/

Snerpa frá Naustum III
8.21"
8.21"
6.32
85.75%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
12.  Charlotte White
/

Elja vom Waldhof
8.28"
8.28"
6.20
84.12%
16-05/19-05 OSI Lingen 2019 (WR) - IPRV Lingen-Emsland, Lingen
13.  Suzanna Sillem
/

Snotra från Håkansgården
8.3"
8.3"
6.17
83.72%
07-06/09-06 IJRN Internationaal 2019 - IJsland Rijders Noord, Exloo
14.  Anne-Jet White
/

Dóra frá Laugabóli
8.31"
8.31"
6.15
83.45%
07-06/09-06 IJRN Internationaal 2019 - IJsland Rijders Noord, Exloo
15.  Cora Wijmans
/

Remba frá Skógi
8.36"
8.36"
6.07
82.36%
31-05/02-06 Wedstrijden Wortel, Wortel
16.  Suzanna Sillem
/

Snotra från Håkansgården
8.42"
8.42"
5.97
81.00%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
17.  Ingrid Ranzijn
/

Snerpa frá Naustum III
8.46"
8.46"
5.90
80.05%
16-05/19-05 OSI Lingen 2019 (WR) - IPRV Lingen-Emsland, Lingen
18.  Franka Struik
/

Hörður
8.56"
8.56"
5.73
77.75%
16-05/19-05 OSI Lingen 2019 (WR) - IPRV Lingen-Emsland, Lingen
19.  Franka Struik
/

Hörður
8.67"
8.67"
5.55
75.31%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
20.  Menthe van Vierssen
/

Kali frá Malborgh
8.82"
8.82"
5.30
71.91%
07-06/09-06 IJRN Internationaal 2019 - IJsland Rijders Noord, Exloo
21.  Cora Wijmans
/

Remba frá Skógi
8.83"
8.83"
5.28
71.64%
16-05/19-05 OSI Lingen 2019 (WR) - IPRV Lingen-Emsland, Lingen
22.  Marjolein Strikkers
/

Spjót frá Fitjum
8.87"
8.87"
5.22
70.83%
16-05/19-05 OSI Lingen 2019 (WR) - IPRV Lingen-Emsland, Lingen
23.  Leonie van Eijken
/

Snerpa
8.96"
8.96"
5.07
68.79%
07-06/09-06 IJRN Internationaal 2019 - IJsland Rijders Noord, Exloo
24.  Annette van Vollenhoven
/

Herdís van ´t Slingerbos
9.76"
9.76"
3.73
50.61%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
25.  Bo Cavens
/

Unnar frá Blönduósi
10.52"
10.52"
2.47
33.51%
07-06/09-06 IJRN Internationaal 2019 - IJsland Rijders Noord, Exloo
26.  Bo Cavens
/

Unnar frá Blönduósi
11.09"
11.09"
1.52
20.62%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot


C4 Volwassenen
(4 gang combinatie)

Pos. Combinatie
Resultaat
Result.
Score
Wedstrijd
1.  Anne-Lene Holm
/

Náttar fra Slippen
6.93 89.07%
20-06/23-06 IPOL-Power-Tage 2019 (WR) - IPOL e.V., Belm-Powe
2.  Marianne Timmerman Alberts
/

Prinsessa van ´t Slingerbos
6.82 87.66%
31-05/02-06 Wedstrijden Wortel, Wortel
3.  Marion Duintjer
/

Tappi frá Lálendi
6.72 86.38%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
4.  Marianne Timmerman Alberts
/

Prinsessa van ´t Slingerbos
6.67 85.73%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
5.  Marit Scheen
/

Týr vom Schloßberg
6.64 85.35%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
6.  Monique Cox
/

Latfara frá Malou
6.55 84.19%
20-04/21-04 Wedstrijden Wortel (Easter competition), Wortel
6.  Odette Nijssen
/

Hjarrandi frá Aldenghoor
6.55 84.19%
06-07/07-07 BK IJslandse Paarden - De Schelderuiters, Bornem
8.  Anne-Lene Holm
/

Náttar fra Slippen
6.54 84.06%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
9.  Emma van der Veer
/

Hríma frá Akureyri
6.49 83.42%
22-04 Van 't Enclavehof, Wortel
9.  Mark Timmerman
/

Koljóna von Bombeck
6.49 83.42%
31-05/02-06 Wedstrijden Wortel, Wortel
11.  Arja Schuurmans
/

Falur frá Skarði
6.48 83.29%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
12.  Mark Timmerman
/

Koljóna von Bombeck
6.47 83.16%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
13.  Odette Nijssen
/

Hjarrandi frá Aldenghoor
6.44 82.78%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
14.  Odette Nijssen
/

Hjarrandi frá Aldenghoor
6.42 82.52%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
14.  Chris Blom
/

Fylkir frá Sólssandaldastaðir
6.42 82.52%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
16.  Marion Duintjer
/

Tappi frá Lálendi
6.34 81.49%
22-04 Van 't Enclavehof, Wortel
16.  Marit Scheen
/

Týr vom Schloßberg
6.34 81.49%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
18.  Marianne Timmerman Alberts
/

Prinsessa van ´t Slingerbos
6.29 80.85%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
19.  Yvonne Groven
/

Dimmi frá Flagbjarnarholti
6.23 80.08%
22-04 Van 't Enclavehof, Wortel
20.  Emma van der Veer
/

Hríma frá Akureyri
6.22 79.95%
31-05/02-06 Wedstrijden Wortel, Wortel
21.  Marion Duintjer
/

Tappi frá Lálendi
6.12 78.66%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
22.  Yvonne Groven
/

Dimmi frá Flagbjarnarholti
6.10 78.41%
31-05/02-06 Wedstrijden Wortel, Wortel
22.  Emma van der Veer
/

Hríma frá Akureyri
6.10 78.41%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
22.  Mark Timmerman
/

Koljóna von Bombeck
6.10 78.41%
12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo
25.  Vera van Praag Sigaar
/

Fitja-Hljómur frá Oddhóli
6.02 77.38%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
26.  Yvonne Groven
/

Dimmi frá Flagbjarnarholti
5.97 76.74%
07-06/09-06 IJRN Internationaal 2019 - IJsland Rijders Noord, Exloo
27.  Vera van Praag Sigaar
/

Fitja-Hljómur frá Oddhóli
5.90 75.84%
07-06/09-06 IJRN Internationaal 2019 - IJsland Rijders Noord, Exloo
28.  Marit Scheen
/

Týr vom Schloßberg
5.85 75.19%
22-04 Van 't Enclavehof, Wortel
29.  Marit Scheen
/

Týr vom Schloßberg
5.84 75.06%
20-06/23-06 IPOL-Power-Tage 2019 (WR) - IPOL e.V., Belm-Powe

C4 Jeugd
(4 gang combinatie)

Pos. Combinatie
Resultaat
Result.
Score
Wedstrijd
1.  Christa Rike
/

Vaðall frá Fensalir
7.04 102.18%
22-04 Van 't Enclavehof, Wortel


C5 Volwassenen
(5 gang combinatie)

Pos. Combinatie
Resultaat
Result.
Score
Wedstrijd
1.  Leonie van Eijken
/

Snerpa
5.99 85.33%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot
2.  Leonie van Eijken
/

Snerpa
5.58 79.49%
07-06/09-06 IJRN Internationaal 2019 - IJsland Rijders Noord, Exloo
3.  Marion Duintjer
/

Kjölur frá Varmalæk
5.57 79.34%
29-06/30-06 Wedstrijden Zuid 2019 - Stichting Wedstrijden Zuid, Oirschot

C5 Jeugd
(5 gang combinatie)

Pos. Combinatie
Resultaat
Result.
Score
Wedstrijd
1.  Manon de Munck
/

Liður fra Slippen
5.83 96.68%
07-06/09-06 IJRN Internationaal 2019 - IJsland Rijders Noord, Exloo
2.  Manon de Munck
/

Liður fra Slippen
5.70 94.53%
20-06/23-06 IPOL-Power-Tage 2019 (WR) - IPOL e.V., Belm-Powe
3.  Christa Rike
/

Ási frá Hvanneyri
5.28 87.56%
22-04 Van 't Enclavehof, Wortel
4.  Christa Rike
/

Ási frá Hvanneyri
4.46 73.96%
20-04/21-04 Wedstrijden Wortel (Easter competition), Wortel