Deelnemers

Op deze pagina is een overzicht te vinden van de deelnemers die zich hebben aangemeld voor de selectie van het WK met bijbehorende paarden. Twaalf van onderstaande deelnemers gaan dit jaar afreizen naar Berlijn!

Wie dat gaan worden is nog even afwachten. Op het NK wordt het uiteindelijke team bekend gemaakt.

Volwassenen

Ruiter Paard
Anita Humble Westerhuis Ogny frá Hofi (IS2008156113)
(x) Glódís frá Blesastöðum 1A (IS2012287898)
(x) Paard is teruggetrokken.
 
Anne-Jet White Dóra frá Laugabóli (IS2006249013)
Punktur frá Vogum (IS2004125650)
Silfri frá Hákoti (IS2003186426)
(x) Glói frá Þorlákshöfn (IS2009187197)
(x) Paard is teruggetrokken.
 
Anne-Lene Holm Náttar fra Slippen (DK2012100451)
Seifur frá Oddhóli (IS2000186066)
 
Annefloor Bouman Gjúga frá Lálendi (NL2009200029)
 
Annette van Vollenhoven Herdís van ´t Slingerbos (NL2010200139)
 
Arja Schuurmans Falur frá Skarði (IS2003138870)
Lugh von der Osterhöll (DE2009151140)
Oður fra Jór (DK2012100144)
 
Bas Cornielje Seifur frá Prestsbakka (IS2004185070)
Víðir frá Smáhúsum (NL2011100064)
 
Bert den Uijl Maja II from Fitjamyri (CA2007202229)
 
Bo Cavens Unnar frá Blönduósi (IS2009156500)
 
Charlotte White Elja vom Waldhof (DE2003243076)
 
Chris Blom Fylkir frá Sólssandaldastaðir (NL2001100021)
 
Cora Wijmans Remba frá Skógi (NL2007200006)
 
Eileen Sowah Fróði van de Kraatshoef (NL2009100195)
Valur frá Strandarhjáleigu (IS2005184879)
 
Emma van der Veer Hríma frá Akureyri (IS2009265467)
Jónatan frá Breiðablik (NL2010100152)
 
Erik Spee Hljómur frá Hestasýn (IS2010101127)
Spúgý frá Liberté (NL2013100031)
 
Franka Struik Hörður (DE2002143629)
Húni vom Barghof (DE2005122117)
 
Herman van Wissen Gjósta frá Skarði (IS2005286751)
 
Inge Frieling Timbiltá frá Stjórnarhofi (NL2010200091)
 
Ingrid Ranzijn Snerpa frá Naustum III (IS2005265488)
 
Irma Schortinghuis Heljar frá Strandhólum (NL2009100232)
 
Jaap Groven Djákni frá Flagbjarnarholti (IS2007181608)
 
Juliet ten Bokum Þórarinn frá Krá (NL2012100063)
Þórjón frá Krá (NL2011100093)
 
Kiki Dirix Saga frá Malou (BE2009201723)
 
Leonie van Eijken Snerpa (DE2006243422)
 
Lisa Vermaas Eygló van ´t Hanenland (NL2005200038)
 
Marianne Timmerman Alberts Prinsessa van ´t Slingerbos (NL2011200065)
 
Marion Duintjer Kjölur frá Varmalæk (IS2009157800)
Tappi frá Lálendi (NL2007100040)
 
Marit Scheen Týr vom Schloßberg (DE2007163764)
 
Marjolein Strikkers (x) Spjót frá Fitjum (NL2001200056)
(x) Paard is teruggetrokken.
 
Mark Timmerman Koljóna von Bombeck (DE2007241181)
 
Matisse Brummel Næla van ´t Ilperveld (NL2010200118)
 
Menthe van Vierssen Kali frá Malborgh (NL2003100070)
 
Mieke van Herwijnen Ómar frá Vestri-Leirárgörðum (IS2007135471)
Örk frá Hjarðartúni (IS2009284872)
 
Mieke van Vroenhoven Grímnir frá Blík (NL2003100088)
 
Mike van Engelen Ernir frá Malou (BE2005101566)
Zelda frá Sörlatungu (IS2001281773)
 
Monique Cox Latfara frá Malou (BE2010201745)
 
Nienke Schaafsma Nátt frá Hefill (NL2001100016)
 
Noortje Gregoire Birta frá Hofi I (IS2008277785)
 
Odette Nijssen Hjarrandi frá Aldenghoor (NL2009100153)
 
Petra van der Linden Foss vom Forstwald (DE2009143479)
 
Pim van der Sloot Mynt frá Fléttuvöllum (NL2011200005)
 
Rena Holthaus Bosma Seifur frá Hrauni (IS2010182048)
 
Sigurður Marinusson Hellen frá Bessastöðum (IS2009255573)
Skuggi frá Hávarðarkoti (IS1999186373)
 
Silke Kosse Barón frá Waldthorst (NL2010100263)
 
Stella Timmerman Gró frá Fléttuvöllum (NL2010200023)
Álfadís van ´t Slingerbos (NL2009200123)
 
Suzanna Sillem Snotra från Håkansgården (SE2006206789)
 
Tom Buijtelaar Hausti van ´t Groote Veld (NL2007100126)
 
Vera van Praag Sigaar Fitja-Hljómur frá Oddhóli (IS2006186064)
(x) Rauðbrá frá Hólabaki (IS2010256275)
(x) Paard is teruggetrokken.
 
Wilma van Duuren Árvakur frá Vorsabæ II (IS2002187983)
 
Yoni Blom Bjartur frá Aquadraat (NL2006100042)
 
Yvonne Groven Dimmi frá Flagbjarnarholti (IS2009181609)
Árni Geir frá Feti (IS1999186908)
(x) Prins frá Wetsinghe (NL2000100033)
(x) Paard is teruggetrokken.
 


Jeugd

Ruiter Paard
Beau van der Pas Quieber vom Wiesenhof (DE2007110203)
 
Christa Rike Valdís frá Fensalir (NL2011200035)
Vaðall frá Fensalir (NL2005100027)
Vippa von Semriach (AT2008220846)
Ási frá Hvanneyri (IS2011135310)
 
Dylan Humble Aur frá Grafarkoti (IS2010155406)
 
Esmee Versteeg Bósi frá Hofi (IS2006156111)
Listi frá Malou (BE2012101825)
 
Gerbrig Folkertsma Flórus frá Wyler (NL2010100085)
 
Jet van de Hoeve Skolla frá Niðurlandi (NL2010200245)
 
Kirsten Valkenier Kvistur frá Kálfsstöðum (IS2006158591)
Litli-Dagur fra Teland (NO2008110314)
 
Lisa Leereveld Djorn frá Nýttland (NL2010100093)
 
Manon de Munck Liður fra Slippen (DK2009100800)
Árvakur frá Árbæjarhjáleigu II (IS2011186761)
 
Marleen Spoormakers Ari vom Saringhof (DE2002163846)
 
Sander Marsden Von frá Dýrfinnustöðum (IS2009258702)
 
Ásdís Brynja Jónsdóttir Klaufi frá Hofi (IS2011156115)
Konungur frá Hofi (IS2011156107)
Opmerking: Rijdt de wedstrijden in IJsland