12-07/14-07 NK IJslandse Paarden 2019 Exloo

Aanmeldingen

Ruiter Paard
Anita Humble Westerhuis Ogny frá Hofi
Anne-Jet White Dóra frá Laugabóli
Anne-Jet White Punktur frá Vogum
Anne-Jet White Silfri frá Hákoti
Anne-Lene Holm Náttar fra Slippen
Anne-Lene Holm Seifur frá Oddhóli
Annefloor Bouman Gjúga frá Lálendi
Annette van Vollenhoven Herdís van ´t Slingerbos
Arja Schuurmans Falur frá Skarði
Arja Schuurmans Lugh von der Osterhöll
Arja Schuurmans Oður fra Jór
Bas Cornielje Seifur frá Prestsbakka
Bas Cornielje Víðir frá Smáhúsum
Beau van der Pas Quieber vom Wiesenhof
Bert den Uijl Maja II from Fitjamyri
Bo Cavens Unnar frá Blönduósi
Charlotte White Elja vom Waldhof
Chris Blom Fylkir frá Sólssandaldastaðir
Christa Rike Valdís frá Fensalir
Christa Rike Vaðall frá Fensalir
Christa Rike Vippa von Semriach
Christa Rike Ási frá Hvanneyri
Cora Wijmans Remba frá Skógi
Dylan Humble Aur frá Grafarkoti
Eileen Sowah Fróði van de Kraatshoef
Eileen Sowah Valur frá Strandarhjáleigu
Emma van der Veer Hríma frá Akureyri
Emma van der Veer Jónatan frá Breiðablik
Erik Spee Hljómur frá Hestasýn
Erik Spee Spúgý frá Liberté
Esmee Versteeg Bósi frá Hofi
Esmee Versteeg Listi frá Malou
Franka Struik Hörður
Franka Struik Húni vom Barghof
Gerbrig Folkertsma Flórus frá Wyler
Herman van Wissen Gjósta frá Skarði
Inge Frieling Timbiltá frá Stjórnarhofi
Ingrid Ranzijn Snerpa frá Naustum III
Irma Schortinghuis Heljar frá Strandhólum
Jaap Groven Djákni frá Flagbjarnarholti
Jet van de Hoeve Skolla frá Niðurlandi
Juliet ten Bokum Þórarinn frá Krá
Juliet ten Bokum Þórjón frá Krá
Kiki Dirix Saga frá Malou
Kirsten Valkenier Kvistur frá Kálfsstöðum
Kirsten Valkenier Litli-Dagur fra Teland
Leonie van Eijken Snerpa
Lisa Leereveld Djorn frá Nýttland
Lisa Vermaas Eygló van ´t Hanenland
Manon de Munck Liður fra Slippen
Manon de Munck Árvakur frá Árbæjarhjáleigu II
Marianne Timmerman Alberts Prinsessa van ´t Slingerbos
Marion Duintjer Kjölur frá Varmalæk
Marion Duintjer Tappi frá Lálendi
Marit Scheen Týr vom Schloßberg
Mark Timmerman Koljóna von Bombeck
Marleen Spoormakers Ari vom Saringhof
Matisse Brummel Næla van ´t Ilperveld
Menthe van Vierssen Kali frá Malborgh
Mieke van Herwijnen Ómar frá Vestri-Leirárgörðum
Mieke van Herwijnen Örk frá Hjarðartúni
Mieke van Vroenhoven Grímnir frá Blík
Mike van Engelen Ernir frá Malou
Mike van Engelen Zelda frá Sörlatungu
Monique Cox Latfara frá Malou
Nienke Schaafsma Nátt frá Hefill
Noortje Gregoire Birta frá Hofi I
Odette Nijssen Hjarrandi frá Aldenghoor
Petra van der Linden Foss vom Forstwald
Pim van der Sloot Mynt frá Fléttuvöllum
Rena Holthaus Bosma Seifur frá Hrauni
Sander Marsden Von frá Dýrfinnustöðum
Sigurður Marinusson Hellen frá Bessastöðum
Sigurður Marinusson Skuggi frá Hávarðarkoti
Silke Kosse Barón frá Waldthorst
Stella Timmerman Gró frá Fléttuvöllum
Stella Timmerman Álfadís van ´t Slingerbos
Suzanna Sillem Snotra från Håkansgården
Tom Buijtelaar Hausti van ´t Groote Veld
Vera van Praag Sigaar Fitja-Hljómur frá Oddhóli
Wilma van Duuren Árvakur frá Vorsabæ II
Yoni Blom Bjartur frá Aquadraat
Yvonne Groven Dimmi frá Flagbjarnarholti
Yvonne Groven Árni Geir frá Feti


Resultaten

T1 Volwassenen

Pos. Combinatie
Resultaat
Result.
Score
1.  Arja Schuurmans
/

Falur frá Skarði
6.73 85.08%
2.  Pim van der Sloot
/

Mynt frá Fléttuvöllum
6.63 83.82%
3.  Odette Nijssen
/

Hjarrandi frá Aldenghoor
6.50 82.17%
3.  Tom Buijtelaar
/

Hausti van ´t Groote Veld
6.50 82.17%
5.  Monique Cox
/

Latfara frá Malou
6.43 81.29%
6.  Marianne Timmerman Alberts
/

Prinsessa van ´t Slingerbos
6.30 79.65%
7.  Emma van der Veer
/

Hríma frá Akureyri
6.20 78.38%
8.  Mark Timmerman
/

Koljóna von Bombeck
6.10 77.12%
9.  Marion Duintjer
/

Tappi frá Lálendi
6.07 76.74%

T1 Jeugd

Pos. Combinatie
Resultaat
Result.
Score
1.  Christa Rike
/

Vaðall frá Fensalir
6.77 96.44%
2.  Kirsten Valkenier
/

Litli-Dagur fra Teland
6.23 88.75%
3.  Manon de Munck
/

Liður fra Slippen
6.00 85.47%


T2 Volwassenen

Pos. Combinatie
Resultaat
Result.
Score
1.  Yoni Blom
/

Bjartur frá Aquadraat
7.50 100.54%
2.  Arja Schuurmans
/

Lugh von der Osterhöll
7.00 93.83%
3.  Mieke van Herwijnen
/

Örk frá Hjarðartúni
6.83 91.55%
4.  Emma van der Veer
/

Jónatan frá Breiðablik
6.80 91.15%
5.  Anne-Lene Holm
/

Seifur frá Oddhóli
6.77 90.75%
5.  Wilma van Duuren
/

Árvakur frá Vorsabæ II
6.77 90.75%
7.  Anita Humble Westerhuis
/

Ogny frá Hofi
6.57 88.07%
8.  Chris Blom
/

Fylkir frá Sólssandaldastaðir
6.53 87.53%
9.  Anne-Lene Holm
/

Náttar fra Slippen
6.47 86.73%
10.  Anne-Jet White
/

Silfri frá Hákoti
6.40 85.79%
10.  Lisa Vermaas
/

Eygló van ´t Hanenland
6.40 85.79%
10.  Marit Scheen
/

Týr vom Schloßberg
6.40 85.79%
13.  Petra van der Linden
/

Foss vom Forstwald
5.93 79.49%

T2 Jeugd

Pos. Combinatie
Resultaat
Result.
Score
1.  Christa Rike
/

Ási frá Hvanneyri
6.43 94.98%
2.  Dylan Humble
/

Aur frá Grafarkoti
5.93 87.59%


V1 Volwassenen

Pos. Combinatie
Resultaat
Result.
Score
1.  Anne-Lene Holm
/

Náttar fra Slippen
6.60 91.03%
2.  Odette Nijssen
/

Hjarrandi frá Aldenghoor
6.37 87.86%
3.  Chris Blom
/

Fylkir frá Sólssandaldastaðir
6.30 86.90%
4.  Marianne Timmerman Alberts
/

Prinsessa van ´t Slingerbos
6.27 86.48%
4.  Marit Scheen
/

Týr vom Schloßberg
6.27 86.48%
6.  Annefloor Bouman
/

Gjúga frá Lálendi
6.23 85.93%
6.  Arja Schuurmans
/

Falur frá Skarði
6.23 85.93%
8.  Marion Duintjer
/

Tappi frá Lálendi
6.17 85.10%
9.  Erik Spee
/

Spúgý frá Liberté
6.13 84.55%
10.  Mark Timmerman
/

Koljóna von Bombeck
6.10 84.14%
10.  Yvonne Groven
/

Dimmi frá Flagbjarnarholti
6.10 84.14%


F1 Volwassenen

Pos. Combinatie
Resultaat
Result.
Score
1.  Marion Duintjer
/

Kjölur frá Varmalæk
6.47 95.29%
2.  Irma Schortinghuis
/

Heljar frá Strandhólum
6.43 94.70%
3.  Bas Cornielje
/

Víðir frá Smáhúsum
6.20 91.31%
4.  Leonie van Eijken
/

Snerpa
6.17 90.87%
4.  Tom Buijtelaar
/

Hausti van ´t Groote Veld
6.17 90.87%
6.  Mieke van Herwijnen
/

Ómar frá Vestri-Leirárgörðum
6.03 88.81%
7.  Jaap Groven
/

Djákni frá Flagbjarnarholti
6.00 88.37%
8.  Emma van der Veer
/

Jónatan frá Breiðablik
5.87 86.45%
9.  Noortje Gregoire
/

Birta frá Hofi I
5.77 84.98%

F1 Jeugd

Pos. Combinatie
Resultaat
Result.
Score
1.  Christa Rike
/

Ási frá Hvanneyri
5.87 99.32%
2.  Manon de Munck
/

Liður fra Slippen
5.57 94.25%
3.  Kirsten Valkenier
/

Litli-Dagur fra Teland
5.23 88.49%


PP1 Volwassenen

Pos. Combinatie
Resultaat
Result.
Score
1.  Anne-Lene Holm
/

Seifur frá Oddhóli
7.29 94.80%


C4 Volwassenen
(4 gang combinatie)

Pos. Combinatie
Resultaat
Result.
Score
1.  Anne-Lene Holm
/

Náttar fra Slippen
6.54 84.06%
2.  Arja Schuurmans
/

Falur frá Skarði
6.48 83.29%
3.  Odette Nijssen
/

Hjarrandi frá Aldenghoor
6.44 82.78%
4.  Chris Blom
/

Fylkir frá Sólssandaldastaðir
6.42 82.52%
5.  Marit Scheen
/

Týr vom Schloßberg
6.34 81.49%
6.  Marianne Timmerman Alberts
/

Prinsessa van ´t Slingerbos
6.29 80.85%
7.  Marion Duintjer
/

Tappi frá Lálendi
6.12 78.66%
8.  Mark Timmerman
/

Koljóna von Bombeck
6.10 78.41%